Porselen Lamina

Sağlık Ağızda Başlar

Porselen Lamina

Doğal güzelliğinizi geliştirin

Dişleriniz ile ilgili kozmetik endişeleriniz varsa, porselen lamina gülümsemenizi iyileştirmenin en hızlı ve en etkileyici yollarından biridir.
Porselen lamina ince, dayanıklı ve dişleriniz için özel yapılan porselen kabuklardır. Bu uygulama gülümsemenizi ve estetik beklentilerinizi etkili bir şekilde öne çıkartır ve dişlerinizi lekelerden, çatlaklardan ve çiziklerden korur.
Sezer Diş olarak, porselen lamina (diş yüzeyini kaplama) tedavilerine sanat olarak yaklaşırız. Bitmiş gülüşünüzün olabildiğince doğal ve kesintisiz görünmesini isteriz, eminiz ki sizde!

Porselen Laminanın Çözebileceği Yaygın Sorunlar

  • Dişler arasındaki boşluklar ve aralıklar
  • Az, düzensiz veya çarpık dişler
  • Kırık, aşınmış veya tırtıklı dişler
  • Ciddi renk problemi olan dişler

Seni Gülümsetmeyi Seviyoruz

Porselen Lamina
Sezer Diş Kliniği olarak porselen lamina tedavileri sunmaktan gurur duyuyoruz. Diş hekiminiz ile yapacağınız muayene esnasında, beklentilerinizi, kozmetik endişelerinizi, sorularınızı yanıtlamanıza ve tam olarak ne elde edebilirsiniz anlamanıza yardımcı olabiliriz.

Sadece 2-3 ziyarette yepyeni bir sen!

Hazırlık
İlk ziyaretiniz porselen lamina için dişlerinizi hazırlamayı içerir. Diş hekiminiz bir miktar mineyi (yaklaşık bir tırnağın kalınlığı kadar) çıkararak dişlerinizi hazırlayacak. Ardından, gülüşünüzü tasarlayıp, porselen laminaları özel olarak imal etmek için profesyonel diş laboratuvarımıza göndereceğiz.

Prova ve Yapıştırma
Yaklaşık 10-14 gün sonra, porselen laminaları kalıcı olarak yapıştıracağımız ikinci ziyaretiniz için diş kliniğimize geleceksiniz. Diş hekiminiz nazikçe bir temizlik yapacak ve porselen laminayı özel diş yapıştırıcısı ile dişinize yapıştıracak. Porselen laminaları tıpkı doğal dişleriniz gibi hissediyor olacaksınız, ama daha güzel görünecek!

Diş kliniğimize her ziyaretiniz keyifli bir deneyim olacaktır- sizin sağlınız ve memnuniyetiniz bizim için önceliktir.