Diş Dolgusu

Sağlık Ağızda Başlar

Diş Dolgusu

Diş çürümelerini dolgu ile durdurun!

Düzenli bir ağız ve diş hijyeni alışkanlıkları olanlar bile, az da olsa diş çürükleri ile karşılaşabilirler. Dişteki küçük bir oyuk çok umursanmasa dahi, en kısa sürede tedavi edilmelidir. Bu çürük teşhis ve tedavi edilmeden bırakıldığında, çürüme ve bakteriler dişinizin derinliklerine inebilir, kök kanal tedavisine ve hatta diş kaybına neden olabilir. Diş dolguları kozmetik olarak yapılsa dahi, öncelik her zaman diş sağlığıdır, amaç dişteki çürüğün tedavi edilmesi ve ilerlemesini önlemektir.

Sezer Diş kliniğinde son teknoloji aletler ve doğal görünümlü dolgu malzemeleri ile diş dolgusunu kolay, ağrısız ve rahat bir işlem haline getiriyoruz. Küçük misafirlerimiz için bile :)

Sezer Diş’te Dolgu Yaptırmak

Diş Dolgusu
Diş dolgusu tedavilerimizde, dişe minimum hasar verecek şekilde çalışırız ve hassas teknikler kullanırız. Diş hekimlerimiz, diş dolgusu için onaylı ve tedaviye uygun dolgu malzemeler kullanır:
  • Güler yüzlü diş hekimlerimiz, sizi rahatlatacak ve başlamadan önce ihtiyaçlarınızı ve en uygun tedavi yöntemini belirleyecektir.
  • Modern aletler ile çürük diş yapısı dikkatlice temizlenecektir.
  • Tedavinize en uygun dolgu, dişteki boşluğa sabitlenecektir.
  • Son olarak, diş dolgusu cilalanacak, kapanışınızı kontrol edilecek ve hassas ısırma ayarlamaları yapılacaktır.

Çürümeyi durdurmak ve bir dişi geri kazanmak için, elimizden gelenin en iyisini yaparız. Hastalarımızın mutlu ve sağlıklı bir gülüşün keyfini yaşamalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Burada emin ellerdesiniz.