Diş İmplantı

Sağlık Ağızda Başlar

Diş İmplantı

Birçok hastanın gülümsemesini geri kazandırdık

Eksik, kırık veya ciddi derecede hasar görmüş dişler, kişisel özgüveninize zarar verebilir. Daha da önemlisi, bu sorunlar sağlığınıza da zarar verir. Diş implantları bu konuda etkili bir çözüm sunmaktadır. Diş implantı çene kemiğinize operasyon ile yerleştirilmiş yapay diş kökü görevini yapar.
Standart diş implantlarına ek olarak, protez tutuculu implantlar da sunuyoruz. Seçeneklerinizi ve hangi tedavi planının sizin için doğru olduğunu, diş hekiminiz ile yapacağınız muayene esnasında anlamanıza yardımcı olacağız.

Dijital görüntüleme teknolojisi, varsayımları ortadan kaldırılıyor
Dijital görüntüleme sayesinde, ağzınızda tam olarak neler olup bittiğini görselleştirebilir ve dental implant tedavi planınızı oluşturabiliriz. 

Dental implantınızın tamamlanması
Bir diş implantı uygulamasının son dokunuşu, restorasyondur. Sezer Diş olarak, kişiye özel olarak tasarlanmış çözümler sunuyoruz. Dental implant tedavinizin bir parçası olarak, ustalıkla hazırlanmış bir porselen kaplama, diş köprüsü veya hareketli protez uygulamaları yapılabilir. Birlikte seçenekleri karşılaştıracağız ve kendinizi sağlıklı ve güzel hissetmenizi sağlayacak bir çözüm geliştireceğiz.

Dental İmplantların Faydaları

  • Çene kemiğinizi güçlendirir
  • Sağlıklı diş etlerinin gelişmesini destekler
  • Çiğneme ve konuşma yeteneğinizi geri kazandırır
  • Tekrar doğal bir şekilde gülümsemeniz için size güven verir

Dental İmplant Nasıl Yapılır?

Diş İmplantı
Dental implant yaptırmak, maliyetli ve uzmanlık gerektiren bir tedavidir. Bu süreci doğru yönetebilmek için:
  • Sizinle birlikte tedavinizin her adımını dikkatlice planlayacağız, tam olarak ne ile karşılaşacağınızı bileceksiniz.
  • Dijital görüntüleme teknolojisini kullanarak, kemik durumunuzu görselleştireceğiz, uygun diş implant tipi seçimi ve uygulamasını sağlayacağız
  • Diş implantınızın iyileşmesi için yeterli bir süre geçmesi gereklidir – böylece daha sağlam implant ve kemik birleşimi sağlanacaktır
  • Birkaç ay sonra, nihai restorasyonunuzu tamamlayacağız (porselen kron, köprü veya implant üstü hareketli protez)
  • Diş implantınızın bakımını nasıl yapacağınızı ve sağlıklı bir gülümsemeyi nasıl sürdüreceğinizi anlatacağız

Diş hekimlerimiz, dental implant tedavisi ve restorasyonunuzu üst düzeyde özen ve hassasiyetle yerleştirmek için, yılların deneyiminden ve eğitiminden yararlanır. Sizin rahatınız ve mutlu gülümsemeniz bizim için önceliklidir.