Hekimlerimiz

Beceri ve tecrübeyi tek çatı altında birleştiren, sizi aile gibi davranan güler yüzlü ekibimiz

Dt. Sibel Sezer

“İnsanları gülümsetmeyi seviyorum, işte bu benim!”


Dt. Sibel Sezer, 25 yıldır Çorlu’daki diş kliniğinde kozmetik ve genel diş hekimliği yapmaktadır. Her yaştaki hastaları ile birebir ilgilenmekte, en doğru tedaviyi uygulamak için gerekli tüm bilgi ve kaynakları kullanmaktadır.
Dt. Sibel Sezer, gülüşünüz ve diş sağlığınız hakkında kendinizi harika hissetmenize yardımcı olacaktır. Muayene ve diş tedaviniz süresince, onun detaylara olan hakimiyetine, tecrübesine, arkadaş canlısı ve sakinleştirici yaklaşımını takdir edeceksiniz. 
Dt. Sibel Sezer 1995 yılında Türkiye’nin en iyi diş hekimliği okullarından olan Hacettepe Üniversitesi’nden Diş Hekimi olarak mezun olmuştur. Birçok kongre ve seminere katılmış olup, koruyucu diş hekimliği uygulamaları, endodontik tedavi, diş protez uygulamaları, implant, lamina gibi ağız ve diş sağlığının birçok alanında kendini sürekli geliştirmeye ve uzmanlaşmaya odaklanmıştır. Güvenilir ellerde yapılmış bir diş tedavisi ile, uzun yıllar herhangi bir sorun oluşmadan, ağız ve diş sağlığınızı korumaya yardımcı olacaktır.
Dt. Sibel Sezer, Dünya Diş Hekimleri Birliği (FDI)Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB), Tekirdağ Diş Hekimleri Odası'na üyedir. İki çocuk annesi olan Dt. Sibel Sezer, egzotik ülkelere seyahat etmeyi, kayak ve resim yapmayı sevmektedir.

Dt. Sezer Acar

“Sizin memnuniyetiniz benim mutluluğum!”

Dt. Sezer Acar'ın hep diş hekimi olma arzusu vardı, bu tutku onu en çok sevdiği mesleğe, diş hekimi olmaya itti. Hastalarına kişisel ilgi göstermeye, onları rahat hissettirmeye ve hastaları için hoş bir ortam yaratarak onların ağız ve diş sağlığını korumaya çalışmaktadır.
Dt. Sezer Acar, diş hekimliğindeki en son gelişmeleri takip ederek, yaptığı diş tedavilerinde başarılı ve hastalarını mutlu eden sonuçlar elde etmektedir. Araştırma ve öğrenme arzusu sayesinde,katıldığı eğitim ve kurslarda kendini geliştirerek kanal tedavisi,implant, diş eti hastalıkları, çocuk diş hekimliği konularında uzmanlaşmıştır. 
Diş Hekimi Sezer Acar, Varna Tıp Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur, Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB), Estetik Diş Hekimleri Derneği üyesidir. Çorlu’da diş hekimi olarak her yaştaki hastalarının ağız ve diş sağlığını geri kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Genç ve dinamik yaklaşımı sayesinde, hastaları ile arkadaşça ve açık bir iletişim kurmakta, diş hekimini ziyaret etmek keyifli bir deneyim haline gelmektedir.

Dt. İlgün Avcı

Yetenekli. İlgili. Başarılı.

Dt. İlgün Avcı’nın sanat ve bilime olan tutkusu, aslen bir sanat olan diş hekimliğinde de gayet başarılı sonuçlar almasını sağlıyor. Bir dolgunun kenar boşlukları veya bir diş kronu’nun dış hatları gibi genellikle görünmeyen detaylardaki sanatsal incelikler, asla gözünden kaçmaz. 
Ayrıntılara gösterdiği özen ve hastaların ağız ve diş sağlığını korumaları için yardımcı olma arzusu, hastaları için öncelikli tercih olmaktadır. Onu en çok mutlu eden şeylerden biri, güvenle gülümseyen hastalar ve diş tedavilerindeki başarılı sonuçlardır.
Dt. İlgün Avcı, Varna Tıp Üniversitesinden Diş Hekimi olarak mezun olmuştur, Türk Diş Hekimleri Birliği, Estetik Diş Hekimleri Derneği üyesidir. Sürekli eğitim ve gelişimi bir hayat felsefesi olarak benimsemiştir, endodonti, implant uygulamaları, protez uygulamaları konularında eğitim ve kurslara katılmıştır. Bir diş hekimi olarak güzel bir gülümsemeden de öte, hastalarının pozitif ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmayı sevmektedir.

Dt. Güleryüzlü Ekibimiz Size Yardımcı Olmak İçin Daima Yanınızda -------

Bir elin nesi var, bu ekibin sesi var!


Kliniğimize yapacağınız ziyaretin keyifli bir deneyim olması için elimizden geleni yaparız, sizlerin konforu ve rahatı bizler için önceliktir. Diş hekimlerimize yardımcı olan asistamlarımız uzun bir deneyim sahibidir ve hem misafirlerimizi rahat ettirmek hem de diş hekimlerimize yardımcı olmak için gerekli tüm bilgi ve becerilere sahiptir. Biz işini seven çok güzel bir ekibiz, sizlere de bunu kanıtlayacağız :)